اشتراک خبرنامه

درباره ما

شرکت لیان 

شرکت لیان در سال 2015 میلادی در کشور ترکیه به ثبت رسیده و در اتاق بازرگانی ترکیه بعنوان یک شرکت فعال و معتبر، ثبت شده است. اساس و بنای شرکت لیان بر انجام امور خدماتی به هموطنان عزیزیست که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند. هدف ما، آسان کردن راه مهاجرت و ایجاد بستری ایمن و سالم با توجه به قوانین مهاجرتی و کار در ترکیه، برای متقاضیان است.

مطالعه دقیق و به روز قوانین مهاجرتی جاری در کشور ترکیه توسط کارشناسان مجموعه لیان باعث شده که این مجموعه صحیح ترین و معتبرترین روشها و متدهای مهاجرتی را پیش روی متقاضیان قرار دهد تا هموطنان عزیز بتوانند به تناسب شرایط و اهدافشان بهترین گزینه را انتخاب و زندگی و رویای خودشان را بسازند.

تمر کز و حساسیت مدیران ارشد مجموعه شرکت لیان، به حفظ آرامش و ایجاد فضای دلخواه متقاضیان، متمرکز شده است. این اصل مهم نیز به رده های بعدی مجموعه شرکت لیان انتقال داده شده است و از این رو مراجعه کنندگان شرکت لیان رضایت خود را نسبت به روند امور ملکی و اقامتی خود ابراز داشته اند که این خرسندی باعث افتخار و سرافرازی کل مجموعه شرکت لیان میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت لیان


 

سینا بیشکی کارشناس امور اقامتی شرکت لیان، با بیش از 4 سال سابقه و تجربه در زمینه اخذ اقامت از طریق توریستی ، کار و سرمایه گذاری در کشور ترکیه ، مشاور امور اقامتی

ایمیل سینا بیشکیsina@liantr.com


تماس تلفنی و واتساپ سینا بیشکیشماره تماس سینا بیشکی00905376125650


صفحه شخصی سینا بیشکی در فیسبوکsina_bishaki


پیج شخصی سینا بیشکی در فیسبوکsina_bishaki


صفحه شخصی اینستاگرام سینا بیشکیsina_bishaki

 

حسین بیشکی کارشناس امور ملکی شرکت لیان، با بیش از 4 سال سابقه و تجربه در زمینه تهیه ، اجاره، فروش و خرید مسکن در کشور ترکیه ، فارغ التحصیل در رشته عمران و متخصص آنالیز پروژه ، پیشنهاد قیمت ، صورت وضعیت نویسی. وی همزمان با اشتغال به تحصیل در رشته مهندسی عمران، سرپرست کارگاه و مدیر پروژه های مختلفی بوده است.

ایمیل حسین بیشکیhossein@liantr.com


تلفن تماس و واتساپ حسین بیشکیتلفن تماس حسین بیشکی00905376125308


صفحه شخصی فیسبوک حسین بیشکیhossein.bishaki.1


توئیتر حسین بیشکیhossein_bishaki


صفحه شخصی اینستاگرام حسین بیشکیhosseinbishaki

 

 

 

لیان همراه همیشگی شما در استانبول