اشتراک خبرنامه

خدمات گردشگری، مسکن و املاک و مستغلات

خرید خانه در ترکیه به یکی از علاقمندیهای مهاجرین به ترکیه تبدیل شده است. آیا از قوانین و شرایط خرید ملک در ترکیه اطلاعات کافی دارید؟

Türkiye'de konut mülkiyeti
ارسال شده در : 2020-06-03   /   توسط admin   /   نظرات (2)

خرید ملک در ترکیه و خدمات شرکت لیان

شرایط خرید خانه در ترکیه

خرید ملک و سرمایه گذاری ملکی در خارج از کشور برای بسیاری از افراد جذابیت  خاصی دارد و این موضع باعث میشه که این افراد سرمایه های خود را به کشور های دیگه انتقال دهند. افرادی که تمایل دارند تا علاوه بر سرمایه گذاری در خارج از کشور، راهی برای دریافت اقامت یک کشور دیگر را داشته باشند، قبل از هر چیز شرایط خرید خانه و یا ملک تجاری را بعنوان پارامتر مهم در نظر میگیرند. از حیث سرمایه گذاری ملکی و اخذ اقامت دائم  ویا اقامت دایم کشور ترکیه این روش سرمایه گذاری یکی از مناسبترین روشهای ممکن برای خارجیان میباشد که در این بین به دلیل تشابهات فرهنگی، موقعیت بسیار مناسب اجتماعی و سیاسی و امنیت حاکم بر جامعه و سرمایه گذاری در ترکیه، ایرانیان و افغانها و حتی شهروندان کشورهای عربی منطقه بیش از بقیه به این موضوع علاقمند هستند.

کشور ترکیه با شهرهای کوچک , بزرگ، با محیطی شاد و جذاب و با فرهنگی نزدیک به ایران، یکی از گزینه های مناسب برای خرید ملک و سکونت برای انتخاب ایرانیها می باشد. شما می توانید با توجه به هدفتان شهر مورد نظر خود را انتخاب کنیدو از مزایای آن بهرهدمند گردید. شهری تجاری، شهری توریستی، شهری خدماتی، یا شهری تفریحی را مد نظر دارید. هر کدام از این گزینه های مذکور که در اولویت باشد، باید بدانید که خرید ملک در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیر، بدروم و بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه که مد نظر شما باشد امکانپذیر است و داشتن یک ملک در خارج از ایران برای شما رویا نخواهد بود.کافیست با نگاهی کارشناسانه  تمام ابعاد موضوع را بررسی کنید تا در نهایت تصمیم و گزینه منطقی انتخاب بشود و ملک رویایی خود را در این کشور خریداری کنید

بررسی قیمتها و شرایط ملک در ترکیه

بطور کلی قیمت های ملک در ترکیه بر اساس شهر مورد نظر، منطقه بندی و امکانات ارائه شده در برج ها و ساختمان های آن بستگی دارد. برای مثال استانبول که یکی از شهرهای رویایی ترکیه به شمار می رود، دارای وسعت بسیار زیادی بوده و مناطق مختلفی را شامل میشود. منطقه هایی که به بازارهای اصلی نزدیک است، مناطقی که به دریا نزدیک هستند و دارای چشم اندازی زیبا از دریای مرمره یا دریای سیاه را شامل میشوند، مناطق دنج و ساکت مسکونی، جزایر مختلف، مناطق نزدیک به بخشهای توریستی بسیار مشهور از جمله تاکسیم، خیابان استقلال، فاتیح و بسیاری از مناطق دیگر که با توجه به شرایط مالی و خصوصیات اخلاقی و سلیقه شما قابل بحث و بررسی هستند. بطور کلی و بعنوان یک معیار، قیمت ملک در استانبول از 250 میلیون تومان شروع می شود. این حداقل قیمت است که بتواند شما را در استانبول صاحب خانه کند. اصلا نگران نباشید همین معیار هم شامل یک خانه خوب با امکانات مناسب و در منطقه معقول استانبول در نظر گرفته شده است که حتی کلیه امکانات رفاهی را هم شامل میشود

عوامل تاثیرگذار در انتخاب و خرید ملک در ترکیه

عوامل تاثیرگذار در قیمت خانه در ترکیه

برای اینکه خانه ای داشته باشید که امکاناتی نظیر استخر، سالن فیتنس نگهبانی و چشم انداز زیبا به استانبول داشته باشد، باید سرمایه ای در حدود 300میلیون در نظر بگیرید که در مقابل امکانات دریافتی و آرامش بالای آن رقم بسیار ناچیزی میباشد. دسترسی به فروشگاههای معتبر و مراکز خرید معروف دنیا که در استانبول کم نیستند را به عوامل فوق اضافه کنید. حتی برخورداری از سرویس رایگان برخی مجموعه های مسکونی و تجاری نیز از امکانات زندگی در ترکیه است. نگهبانی 24 ساعته و کنترل ورود و خروج با رده بالا از نکات بسیار مهم در مجتمع های مسکونی استانبول می باشد که خیال شما را از نظر امنیت محل زندگی، آسوده خواهد کرد. این امکانات با کمی بالا و پایین در تمامی شهرها و مناطق ترکیه قابل دسترس می باشند. در کل باید بدانید که خرید ملک در ترکیه نسبت به برخی از سایر کشورها بسیار جذاب است و همچنین شما را در گرفتن اقامت دائم ترکیه بسیار کمک خواهد کرد. داشتن ملک در ترکیه امتیاز مطلوبی برای اخذ اقامت دائم به شما خواهد داد. از آنجاییکه رقم خرید ملک نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر، فوق العاده مناسب است، تلاش میکنیم که تصویر ذهنی درستی از خرید خانه در ترکیه به شما در جهت انتخاب بهترین گذینه ارائه کنیم. بهترین روش تصمیم گیری برای خرید ملک اینست که شخصا در شهر مورد نظرتان حضور داشته باشید و از نزدیک شرایط را مورد بررسی قرار دهید تا حداکثر تطبیق با شرایط مالی و زندگی شما را داشته باشد. تصمیم گیری در این رابطه کار ساده ای نخواهد بود و ممکن است شرایط اقامت تا زمان تصمیم گیری برای شما آزار دهنده باشد، اما ما برای شما راهکار مناسبی داریم. کارشناسان امور ملکی شرکت لیان، میتوانند در مدت اقامت شما برای بررسی خرید ملک در ترکیه و برای جلوگیری از تحمل هزینه های بالای هتل، اقامت روزانه برای شما مهیا نمایند. به عبارت دیگر استفاده از خانه با کرایه روزانه و شما میتوانید تا زمان بررسی و تصمیم گیری، زندگی عادی در ترکیه را نیز تجربه نمائید. در اینصورت کارشناسان ما قادرند نمونه های مختلفی از ملک مسکونی را به شما پیشنهاد دهند و بهترین گزینه را با حذف همه واسطه ها و بصورت مستقیم، برای شما نهایی کنند. خیلی نکته مهمی است که ملک خودتون رو توسط مشاور امین و از دفتر فروش پروزه خریذاری کنید.منطقه، شرایط، امکانات و بودجه مورد نظر توسط شما تعیین می شود و بر اساس آن پیشنهادات مختلفی در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. از آنجاییکه تمامی خانه های مسکونی در ترکیه با استاندارد و رفاه بالا ساخته می شوند، شما در مدت زمان کوتاهی نتیجه خواهید گرفت.

در این میان ما مسایل زیر را برای شما ارائه خواهیم کرد:

 • ارائه مشاوره مورد نیاز برای انتخاب شهر مطلوب شما ( براساس بودجه، میزان اشتغال، تحصیل فرزندان، تجارت و یا شغل شما)
 • ارائه مشاوره مورد نیاز برای انتخاب محله مطلوب شما (بر اساس میزان آرامش، دسترسی ها، امکانات، چشم انداز و سلیقه شما)
 • اجاره منزل یا هتل چند روزه (اجاره خانه روزانه) برای اقامت شما در ترکیه تا زمان تصمیم گیری
 • بررسی شرایط شما برای خرید ملک در ترکیه و ارائه بهترین پیشنهادات
 • همراهی شما برای بررسی دقیق تر وضعیت ملک (همراهی کارشناس ملک ، کارشناس مسلط به قوانین خرید ملک در ترکیه و مترجم)
 • نظارت بر وضعیت سند و قانونی بودن قرارداد ها و کنترل موضوعات قانونی ملک مورد نظر شما
 • نقل و انتقالات مالی شما در صورت نیاز
 • خرید وسایل برای تجهیز خانه خریداری شده
 • پیگیری امور برای تامین یوتیلیتی مورد نیاز
 • و در نهایت اخذ اقامت شما در ترکیه بر اساس ملک خریداری شده

لزومی ندارد تا خرید ملک در ترکیه را برای خود سخت و غیرممکن بدانید این موضوع اصلا کار سختی نیست. بسته پسشنهادی شرکت لیان ترکیه به شما، امکان و احتمال هر اشتباهی را به صفر می رساند و شما می توانید از اصولی بودن تمام پروسه خرید و مالکیت قانونی خود اطمینان کامل داشته باشید. حتی در صورت عدم نهایی شدن خرید ملک، امور اقامت شما را بدون نیاز به خرید ملک پیش می بریم تا فرصت بیشتری برای بررسی و تصمیم گیری داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. هر زمان که شما بخواهید امکان خرید ملک وجود خواهد داشت.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمینه اقامت ترکیه و خرید ملک با مشاورین ما تماس بگیرید. شرکت لیان مجوزات لازم برای فعالیت در زمینه ملک و امور اقامتی از کشور ترکیه را اخذ نموده و بعنوان یک شرکت رسمی و ثبت شده چندین سال است که به فعالیت در این رابطه مشغول بوده است و از مجموعه کارشناسان حقوقی و فنی ایرانی و ترک بهرمند است. توجه داشته باشید که خرید ملک می تواند امری خوشایند و مطلوب باشد اگر آن را اصولی و به دور از هیاهو انجام دهید. لطفا فراموش نکنید که خرید ملک در هر شرایطی موضوع مهمی است که برای بسیاری از افراد مشکلاتی را به دلیل عدم آگاهی از قوانین بوجود آورده است و به همه عزیزان صمیمانه توصیه میکنیم که در امر خرید ملک در ترکیه از مشاوری مطمئن و آگاه از قوانین ملکی و مهاجرتی کشور ترکیه بهره ببرید تا در خرید خانه در ترکیه دچار اشتباه نشوید و در دام برخی از کلاهبرداران نیفتید.

 هر زمان که نیاز به مشاوره داشتید، با ما تماس بگیرید. ما از ارتباط و ارائه خدمات با شما  خرسند خواهیم بود.

لیان همراه همیشگی شما در استانبول

#خرید_ملک_ترکیه #اقامت_ترکیه #اقامت_دایم_ترکیه #استانبول #اجاره_ملک_ترکیه

نظرات

پیام خود را بنویسید
name message
 • 08/11/2018 siavash

  سلام. من بین استانبول و ازمیر مردد هستم که توی کدوم شهر خونه بخرم.تا حالا سه چهار بار استانبول رو دیدم ولی تا حالا ازمیر نرفتم. هدف من زندگی در کنار جاذبه های گردشگریه. البته باید آینده ی شغلی دو فرزندم رو هم در نظر بگیرم. سوالم اینه که اولا قیمت ملک توی کدوم شهر ارزانتره و دوما" اینکه از نظر یافتن کار و آینده بچه ها کدوم شهر رو انتخاب کنم؟ متشکرم. لطفا پاسخ رو به ایمیل من بفرستید siahsol588@gmail.com

 • 01/05/2019 فرشته رضایی

  سلام من فرشته رضایی با مدرک فوق لیسانس از رشته اقتصاد در استانبول دنبال کار می گردم. زبان ترکی را تسلت کامل دارم. ایا شما به شماور املاک به زبان فارسی نیاز ندارید؟

شرکت داده ورزان کاسپین مجری پروژه های حفاظتی و امنیتی و دوربین مداربسته
 
نرم افزار چاپ چک وزیر - چک نگار وزیر
 
ads