اشتراک خبرنامه

خدمات گردشگری، مسکن و املاک و مستغلات

خرید ملک در ترکیه ضمن سرمایه گذاری مطمئن، بهترین راه دریافت شهروندی ترکیه محسوب میشود که علاقمندان فراوانی دارد.

Türkiye Mülk Satın Alma Yöntemleri
ارسال شده در : 2019-09-30   /   توسط admin   /   نظرات (2)

نکات مهم خرید ملک در کشور ترکیه

شرایط خرید خانه در ترکیه

پروسه خرید ملک درهر نقطه از جهان پروسه پیچیده وتخصصی است که برای بسیاری از افراد جذابیت خاصی دارد و یکی از روشهای مهم و مطمئن اخذ اقامت و شهروندی کشور مورد نظر بشمار می آید. افرادی که تمایل دارند علاوه بر سرمایه گذاری در خارج از کشور راهی برای دریافت اقامت کشور دیگری را داشته باشند. ترکیه یکی از جذابترین کشورها برای زندگی در نزد ایرانیان، افغانها و مردم کشورهای عربی و حتی افرادی که در اروپا اقامت دارند میباشد. شرایط آب و هوایی، اقتصادی، امکان سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار و آزادیهای اجتماعی ترکیه باعث شده است که طی سالهای گذشته، هر روز به تعداد متقاضیان اقامت و زندگی در این کشورافزوده شود. شما می توانید با خرید ملک در ترکیه اقامت دایم و در شرایطی نیز شهروندی این کشور را دریافت کنید و زندگی رویای خود را بسازید.

ترکیه با داشتن جغرافیایی متفاوت و همچنین شهرهای بزرگ و کوچک ‍‍"فرهنگ و آداب و رسوم نزدیک به ایران" انتخابی هوشمندانه جهت سرمایه گذاری و مهاجرت میباشد که امکانات رفاهی، تحصیلی و اقتصادی ترکیه مزید بر علتهای دیگر شده است که در اولویت خیلی از ایرانیان قرار گرفته و مورد انتخاب قرار میگیره و هرسال بر تعداد مهاجرین افزوده میشود

نگاهی به اقتصاد ترکیه و علل محبوبیت خرید ملک در ترکیه بعنوان یک اصل

اقتصاد ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای در حال توسعه در اسیا و اروپا، رشد بیشتری دارد و اینکه این رشد همچنان با ضریب پیشرفت قابل قبولی درحال توسعه و افزایش است. نزدیکی به اروپا و آسیا، توسعه شهری، مدرنیته بودن شهرهایی نظیر استانبول ازمیر آنکارا و ...، پذیرش توریست از سراسر دنیا و ... عواملی هستند که همه و همه باعث شدند تا ترکیه مقصد بسیاری از سرمایه گذاران به این کشور و بخصوص شهر رویایی استانبول بشود. ضریب رشد اقتصادی، توجه ویژه اروپا و سایر کشورها به ترکیه بعنوان دروازه عبور از آسیا به اروپا و پل تجاری دو قاره، اجرای سیاستهای درست بانکی و اقتصادی باعث شده است که ضریب اطمینان بالایی برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد نماید و فکر میکنم شما هم اقتصاد پویا را بعنوان یک اصل اساسی و مهم در انتخاب محل زندگی میدانید.

اتباع کدام کشورها مجاز به خرید ملک در ترکیه هستند

عوامل تاثیرگذار در قیمت خانه در ترکیه

اتباع کشورهایی نظیر سوریه ، ارمنستان ، کره شمالی و نیجریه در ترکیه حق خرید ملک را ندارند. اتباع برخی از کشورها نظیر چین و دانمارک نیز تنها مجاز به خرید برخی از اموال در ترکیه هستند و اجازه خرید خانه در ترکیه و بطور کلی خرید مستغلات در ترکیه را ندارند.

خوشبختانه شهروندان کشور عزیزمان ایران و اتباع افغان درهیچکدام از این قوانین محدود کننده جای ندارند و اتباع ایرانی میتوانند ملک مورد نظر خود در ترکیه را با تملک 100٪ از عرصه و عیان با رعایت قانون امکان انتقال ملک به وراث نیز خریداری نمایند.

نکته مهم و جالبی که در سیاست گذاری دولت ترکیه وجود دارد اینست که در هر منطقه و محله در شهرهای این کشور فقط 10٪ خانه های آن منطقه و محله اجازه فروش و واگذاری به خارجیان را دارد. زمانیکه ظرفیت این 10٪ به پایان برسد دیگر در ان محله اجازه خرید ملک به خارجیان داده نمیشود.

''با خرید ملک در ترکیه توسط خارجی هایی که مجاز به خرید مسکن و ملک هستند، کلیه امتیازات متعلقه به شهروندان ترکیه عینا برای اتباع خارجی خریدار ملک در نظر گرفته میشود.''

گزینه های خرید ملک در ترکیه

برای خرید ملک در ترکیه به طور معمول 3 روش وجود دارد:

1- خرید بصورت نقد
2- خرید بصورت اقساطی
3- پیش خرید

هرکدام از روشهای خرید ملک، راهیست برای سرمایه گذاری اما باید بدانید که هر یک از این روشها بایدها و نبایدهایی را شامل میشوند و از اینرو هریک شرایطی را به همراه خود دارند که ممکن است در اولویت بندی آنها را متفاوت کند و این به دلیل موضوعات قانونی کشور ترکیه است و شما بعنوان خریدار و یا مشاور شما باید اطلاع کافی از همه این قوانین داشته باشد تا با تطبیق شرایط شما با این قوانین خریدی مطمئن و بی خطر را در پیشرو داشته باشید. از این موضوع اصلا ترسی به دل راه ندهید چرا که اگر در کشور و شهر خود هم در رابطه با خرید ملک باید کامل هوشیار باشید زیرا خطر همه جا وجود دارد.

رشد قیمت ملک های تجاری و مسکونی بخصوص در کشورهای در حال توسعه و پر مخاطب امری طبیعی است که همین شاخص باعث جذاب تر شدن خرید ملک در این کشور ها شده است. کشور ترکیه و بخصوص شهر زیبای استانبول نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبق آمارهای گرفته شده برای شهر استانبول میانگین رشد قیمت ملک نسبت به سال گذشته رقم 16٪ میباشد که این آمار و ارقام بیانگر وضعیت مناسب بازار ملک در ترکیه و اشتیاق خارجیان به سرمایه گذاری حساب شده در این سرزمین میباشد.

برای اطلاع از قیمت واقعی ملک مورد نظرتان در مقایسه با موارد مشابه در آن منطقه و یا اطلاع از عدم بدهی ملک به بانک نیاز است که اسناد شما بطور دقیق مورد کارشناسی و ارزیابی قرار گیرد.

مجموعه شرکت لیان با بکارگیری کارشناسان مجاز و رسمی در زمینه املاک همواره مسیر سرمایه گذاری را برای هموطنان عزیز شفاف و آسان نموده و در تمامی مراحل همراه شما بوده و آرامش و رضایت را به شما تقدیم میکند. ما در تمام مراحل خرید ملک در ترکیه از ابتدا تا انتها با شما همراه خواهیم شد و شما میتوانید با استفاده از تجربیات شرکت لیان و همراهی وکلای قانونی و کارشناسان ایرانی و ترک خریدی موفق و ایمن داشته باشید. در همه مراحل کارشناسان حقوقی ما و مترجمین شرکت لیان شما را همراهی خواهند کرد.

میتوانید برای اطلاع از وضعیت پروژه ها و املاک در ترکیه از طریق موتور جستجوی ملک در سایت ما بدنبال ملک مورد نظر و مطلوب خود باشید. لطفا در هر زمانی که به مشاوره احتیاج داشتید با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس ما را از اینجا و این صفحه در سایت شرکت لیان میتوانید پیدا کنید.

لیان همراه همیشگی شما در استانبول

#خرید_ملک_در_استانبول , #خرید_خانه_در_استانبول , #روش_خرید_ملک_در_استانبول , #خرید_خانه_با_وام_بانکی_در_ترکیه

نظرات

پیام خود را بنویسید
name message
  • 29/07/2018 فرهاد ملکی

    با سلام لطفأ در صورت امکان اطلاعاتی در خصوص قیمت؛امکان اقامت،نحوه تنظیم سند و ... در استانبول را اعلام نمایید. با تشکر

  • 03/08/2018 بابک ندیمی پور

    سلام من از ایران و شهر همدان پیام میدهم . من مهندس زمین شناسی با بیست سال سابقه در کارهای سد سازی وعمران و حفاری تونل و معادن هستم دارای همسرو یک دختر هستم و همسرم فوق لیسانس روان شناسی است. دخترم خیلی علاقه مند است که به ترکیه مهاجرت کنیم و 10 ساله است. اگرامکان دارد به من کمک کنید که هم اقامت ترکیه را داراشوم وهم بتوانم با مهارت شغلی که دارم درانجا مشغول به کار شوم.

شرکت داده ورزان کاسپین مجری پروژه های حفاظتی و امنیتی و دوربین مداربسته
 
نرم افزار چاپ چک وزیر - چک نگار وزیر
 
ads